16:29
Обробка проти стовбурових шкідників
"Державне спеціалізоване лісозахисне підприємство | Харківлісозахист"

У Харкові триває обробка зелених насаджень проти стовбурових шкідників - Ips acuminatus та Ips sexdentatus

У Харкові триває обробка зелених насаджень проти стовбурових шкідників - Ips acuminatus та Ips sexdentatus.

У Харкові спеціалісти ДСЛП "Харківлісозахист" у співпраці з СКП "Харківзеленбуд" проводять активні роботи з обробки зелених насаджень міста. Мета — захист дерев від стовбурових шкідників, а також продовження їхнього віку.

Для обробки використовується аерозольна установка ГАРД-МН, яка дозволяє ефективно та безпечно наносити засоби на великі площі. Використовуються виключно біологічні препарати та мінеральне підживлення, що є безпечними як для рослин, так і для людей та тварин.

Перед початком робіт фахівці здійснили ретельний огляд дерев на наявність механічних пошкоджень, ознак заселення стовбуровими шкідниками. Лише після діагностики визначаються необхідні заходи захисту.

А також планується випуск хижого жука Thanasimus formicarius, який є природнім ворогом цих стовбурових шкідників.

Обробку вже проведено в ряді локацій, зокрема в сквері "Григорівський бір" та сквері "Соснова гірка". У найближчих планах — продовження робіт на інших зелених зонах Харкова.

Переглядів: 30 | Додав: lisozahystatua